| bianca112 a întrebat:

Am o intrebare : deci recent m-am certat cu o colega de clasa. eu eram foarte buna prietena cu ea. Am incercat sa ma impac cu ea, am vorbit cu ea, i am trimis mesaje dar a spus nu, iar acum tot se baga in seama cu mine, imi zambeste mereu, daca intreb pe cineva ceva si e ea in preajma raspunde ea... Ce sa cred? :/

Răspuns Câştigător
| ToxicSmile a răspuns:

Ca ii e dor de tine. Vrea sa iti zica ca vrea sa va impacati. :] Eu cred ca ar trebui sa vorbesti in continuare cu ea, putin cate putin si lucrurile vor devenii asa cum erau. Cred ca ii pare rau si nu vrea sa-ti ceara scuze. [ Dupa parerea mea happy ] Succes.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Este si greu...
Ai vrut sa te impaci cu ea, ea a spus nu, acum regreta, si vrea sa va impacati.
Depinde, poate pentru ca esti o prietena buna, ii este dor de tine, poate pentru ca are nevoie de ceva, n-am idee.
Ideea e ca vrea sa va impacati.

| BluuGirl325 a răspuns:

Asa am si eu in clasa la mine o fata, si e cam la fel, asta inseamna ca si-a dat seama ca ea a fost de vina si cauta impacare happy