| costea19970409 a întrebat:

Cum o pot face sa se indragosteasca de mine e colega de clasa?

Răspuns Câştigător
| bohren a răspuns:

Ii acorzi atentie. o ajuti prin clasa cu diverse. stai cu ea in banca de cate ori ai ocazia. gaseste subiecte si interese comune.zambesti, ii arati ca te simti bine alaturi de ea, ii arati ca iti pasa de ea. incearca sa te apropii de ea. cate un pas micut zilnic pana ajungeti amici si va simtiti comfortabil unul cu celalalt. asa poti sa o scoti in oras sau poti sa ii zici pur si simplu ca o placi. si cum pana acum nu ai stat cu mainile in san fata probabil deja te place si o sa zica da la tot ce ii zici tu. dar acum sincer de ce ai vrea sa faci o colega sa se indragosteasca de tine? cand o sa se termine totul o sa puteti sa va mai priviti in ochi zi dupa zi ora dupa ora? eu cred ca nu...

| ruksanpowah a răspuns (pentru bohren):

Si eu simt exact la fel pentru o colega de clasa, dar sa stii ca are ceva aparte, nu poti sa nu te simti bine in preajma ei, e o fata mereu zambitoare.e genu de fata ideala ^^

| costea19970409 explică (pentru bohren):

Sincer sa fiu e fata ideala pentru care subt gata sa intru in foc,,,,,,

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O inviti la un suc, unde ii expui frumoasele tale sentimente fata de ea, apoi o rogi frumos sa te accepte ca si iubit. Va si uimita, dar incantata!

| Dy2000 a răspuns:

Te apropii de ea, vorbiti, fa'o sa se simta bine cu tine.glumeste cu ea, invit'o la o inghetata/suc sau la un film sa va cunoasteti mai bine. Apoi pe parcurs ii dezvalui sentimentele tale si o posibila relatie cu ea.