| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Buna va rog raspundeti repede am 11 ani si imi place de o fata care a fost colega cu mine 4 ani. Ea s-a mutat anul asta la clasa vecina si vreau sa se indragosteasca de mine.Eu sunt mai gras si ea e slaba.Si cand i-am spus ca o plac din toata inima si ca vreau sa fiu cu ea pe mess m-a facut nebun si mi-a dat ignor ce sa fac o iubesc foarte mult si vreau sa fie cu mine primul raspuns care merge fundawinking.

Răspuns Câştigător
| JokKer a răspuns:

Pai, ce sa-ti zic, doar ea ti-a zis caa nu-i placi. Mult rpobabil ca esti mai plinut ca ea. Nu te-as sfatui sa faci ceva, comportate normal cum te-ai mai comportat cu ea, si nu-i zi in nici un caz ca ea iti place. succes

7 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Spune-i ca ai glumitwinking, asteapta sa mai cresti frate si fa un sport cevawinking daca vrei fete fa sport, sfatul meuwinking o carte citita si un corp frumos -> orice fata.

| cOnTexT a răspuns:

@denys2010 mersi straight face. da stai gras ca o sa ai la fete oh go on... vai de voi.

| Tinusikk a răspuns:

Eu cred ca ea nu te merita... dragostea ta adevarata o vei intilni pe parcurs nu dispera nu trebuie sa te opresti la asta...succese
funda*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti urat...laughingsfatul meu este sa-ti pui pistolu la tampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 11 ani si sunt plinut si vreau sa se ofata din clasa mea ce trebuie sa fac ca sa ma placa

| nsudfnaoudnaso explică:

Esti nesimtit Raspunsule anonim daca erai tu in locul meu ce mai ziceai atunci macar eu am cap invat cred ca tu oi fi frumos da n-ai nimic in capusorul ala mic.Multumesc TiNa si JokKer voi meritati cate o funda ii dau lui JokKer acum si iti dau la alta intrebare tie TiNa.winking

| dany_2821 a răspuns:

happy poate ai fost putin prea direct. data viitoare incearca mai intai sa te apropii de ea ca amic, dupa care sa petreceti mai mult timp pe mess, etc, cunoaste'o mai bine, si apoi incearca sa o intrebi din nou. succes... funda?big grin