| geo_2346 a întrebat:

Sunt in clasa a 5-a si sunt baiat
Cum pot "cucerii" o colega de care imi place?

Răspuns Câştigător
| zerdan a răspuns:

Daruiestei ce ai mai bun.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti mic pentru asa ceva, asteapta sa te faci un calau de 18 ani apoi prinzi ce vrei dar sa nu te dai la minore ca ajungi la puscarie daca maicasa o duce la ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
| bowwow970 a răspuns:

Mai creste si tu si dupa pretenashwinking asteapta pana pe la vre'o 14 ani ca p'a 5'a sunt stupide rau relatiile alea.
Hai du'te la somn ca maine ai scoala si trebuie sa inveti ca sa o ''cuceresti'' pe "norocoasa ta" rolling on the floor

| Adelin16 a răspuns:

Bravo Spetsnaz.rolling on the floor