| Kylie1202 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum pot gasi o persoana pe Facebook daca ii stiu doar prenumele si cum arata? Incerc sa gasesc un baiat pe nume Andrei cu care am fost la acelasi hotel in Bulgaria si stiu ca avea un accent oltenesclaughing) (pare putin penibil dar chiar am nev de ajutor) Multumesccc! (NU stiu daca categoria e tocmai buna)

2 răspunsuri:
| Justacrazygirl a răspuns:

Pai metoda clasica, scrii numele si in cauti. Sau Poti sa cauti pagina hotelului unde ai stat, si cauti la poze. Unii mai dau tag- uri.

| Kylie1202 explică (pentru Justacrazygirl):

Am scris Andrei si dupa ce am trecut de cei de la mine din oras, l am gasit imediatlaughing))))))))))