| FLAViЯ a întrebat:

Cum pot gasi pe net un psiholog sau specialit pe relatii si cupluri online? sau daca cunoasteti niste date de contact, email sau id? Am mare nevoie, va rog mult, daca ma puteti ajuta...

2 răspunsuri:
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/educatie/psiholog/psihi.php iti faci cont pe clopotel si apoi poti sa publici problema ta. apoi dupa o ora sau a doua zi uitate cine ti-a raspuns :D eu asa am facut

| zacrazy a răspuns:

Specializat in relatii da, specializat in cupluri online? WOW, evolueaza psihologia si-s eu in urma? laughing

Incepe prin a merge la psihologul scolii. Online si gratis nu te va ajuta niciun psiholog.