| Fancyuiop a întrebat:

Cunoașteți vreun psiholog online?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un simplu search pe google "psiholog online" iti va da zeci de rezultate.

| PainTech a răspuns:

Am gasit ( din pacate ) si preoti online care fac spovedanie online.
Sigur vei gasi tu un psiholog. Desigur, e o diferenta intre a sta fata in fata si a discuta pe Skype. Mai bine te duci la unul in realitate.

| Nemessys a răspuns (pentru PainTech):

Preoti? serios? Le-ai dat si bani? xD

| PainTech a răspuns (pentru Nemessys):

Eu nu...altii da : http://citynews.ro/......nu-trebuie

| aimullah123 a răspuns:

Nu ai ce face cu psiholog online.
E nefolositor iti zic eu.
Du-te la unul in realitate ca sa iti vada gesturile, felul in care vorbesti si multe alte aspecte care sunt necesare pentru diagnosticare. big grin

| Calinnebunul a răspuns:

Serviciile de consiliere psihologică online oferite de https://www.ioanaflorea.ro sunt o opțiune excelentă. Programările se pot face ușor direct pe website-ul psihologului.