| coco64 a întrebat:

Cum pot grabi menstruatia? Daca incep sa iau pilule, cum le iau ca sa grabesc menstruatia? Cate zile? Cum functioneaza? Exista vreo metoda de a grabi menstruatia?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti grabi menstruatia

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine menstruatia din cate stiu eu apare in timpul acelei pauze de 7 zile. Daca vrei sa iti vina mai repede nu le iei pe toate de pe folie, iei pauza mai repede si iti va veni mai repede menstruatia. Daca vrei sa iti vina mai tarziua, sa o amani iei doua folii una dupa alta, fara pauza