| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cum pot opri ceea ce unii numesc placere,dar pe care eu o cred obsesie? Ma gandesc la categorie de vreo cateva saptamani, poate chiar luni.Ce sa fac?! Cum pot scapa de "gandurile astea"?!

26 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Poate daca ai reusi sa fi putin mai mult explict/explicita...cu siguranta te-as putea ajutabig grin

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru madyddd):

Ma gandesc toata ziua la corpul unui baiat(sunt tot baiat), la ceea ce a facut(m-a sarutat), la ceea ce mi-a propus(sa ma culc cu el)...etc

| madyddd a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Ceea ce zici tu acolo e nebunie curata.rolling on the floor)))))

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru madyddd):

As vrea sa cred ca visez, dar nu e asa.Si simt multe, prea multe pentru el, dar cred ca doar respecta un pariu, nu cred ca tine intr-adevar la mine

| Love3 a răspuns:

Daca vrei iti pot da cateva sfaturi pe privat tinand cont ca am avut un amic gay si o prietena bi

| drhotzu a răspuns:

Ti-a trecut poate prin minte ca esti gay sau cel putin bisexual?
si poate de asta ai gandurile astea?
ideea este simpla trebuie sa te hotarasti ce iti place: carnatul sau savarina, penis sau vagin... ideea este ca singur trebuie sa iti dai seama ce vrei...

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Dragoste si sex

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Normalitate? Pe naiba.

| XxThoumaxXAndyXx explică:

E mai mult bisexulitate.Dar unde o gasesti in natura?

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Ok,poate o sa incerc, dar daca m-am sarutat si cu un baiat, si cu o fata, conteaza cine m-a atras mai mult?

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Cum adica"mic"?! Nu-s asa mic.

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Pai...Amandoi au facut-o fara sa vreau.Ei i-am raspuns fiindca mi s-a parut un gest politicos, si da am rosit fiindca...nu stiu de ce.
Cu el a fost diferit, adica lui nu i-am raspuns de prima oara, ci de a 3-a, a 4-a, dar de prima oara m-am simtit minunat.

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Thouma...sad

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Nu...Nu fac misto?! de ce as face-o.Chiar acum m-au intrebat amandoi daca vreau sa vina la mine.eu cred ca astia doi vor sa ma faca sa sufar.Sunt verisori.sigur asta au in gandsad... Par egoist ca o spun, dar mi-e mila de mine

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Baiatul.Il cheama Thouma.

| MaicutaMaui a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa iti urmezi inima? De ce nu vrei sa te accepti asa cum esti? Daca nu te accepti asa cum esti, atunci nimeni n-o va face pentru tine. Fii mandru de tine happy nu esti mai diferit de restul oamenilor.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru MaicutaMaui):

Cred ca doar isi bate joc de mine.Sa fim seriosi, pe langa el eu sunt un pricajit.Adica el are 21 de ani si eu doar 14.Cine s-ar uita serios la mine?!

| MaicutaMaui a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Atata timp cat gaurica nu e infundata, pentru gay nu mai conteaza varstahee hee
Daca vrei, putem vorbi pe privat. Am vorbit cu multi si m-au invatat multe despre ei. Apropo, avem ceva in comunhee hee

| MaicutaMaui a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Despre gay, sa ii intelegi mai bine daca tu nu iti dai seama singur. Mie mi-e indiferent, copile. Nu eu visez la el laughing

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru MaicutaMaui):

Nu...ce avem in comun?

| MaicutaMaui a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Nu conteaza tongue
Vorbesti putin ca un troll... te-am mai vazut intr-o intrebare. Daca aveai nevoie de ajutor intr-adevar, erai de acordhee hee micutule.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru MaicutaMaui):

Am nevoie, dar mi-e prea jena...De mine, de ceea ce fac, de sora mea, de parinti, de zambetul mistocar al lui frate'miu...De tot

| FloRyX002 a răspuns:

In primul rand tu ai vreo 14-15 corect? si baiatul de care esti,, indragostit,, e mai mare! nu e ok riscul e a tau vei face multe boli ex:sida chiar si artisti au murit din cauza asta. daca e o dependenta, ar trebui sa incerci sa faci cu o fata sunt sigura ca ai sa uiti de acel baiat si ai sa revii la placerea de a face sex intre,, baiat fata,, nu invers si nu ar mai fi corect sa le zici parintilor sau prietenilor...sunt sigura ca daca s-a dat la tine de cateva ori, s-ar putea sa te badjocoreasca.nu e deloc ok.

| Loca a răspuns:

Nimic ce este omenesc nu e rusinos!
Fa-o daca simti asta dar gandeste-te ce se va intampla apoi cate bolii cu contact sexual poti lua sau cate boli pentru ca anusul e perceput sa scoata ceva nu sa primeasca...

| Loca a răspuns:

Tu nu intelegii ca vrea sa fie bisexual?