| Soryy a întrebat:

Cum pot recapata increderea iubitului meu?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,destul de greu,depinde de ce l-a determinat sa isi piarda increderea in tine.
Doar dovedindu-i ca meriti sa iti ofere o sansa si aratandu-i ca te-ai schimbat si ca esti demna de incredere.
DAca vrei sa aiba din nou incredere in tine, dovedeste-i prin fapte ca nu il vei mai dezamagi.
Sper sa isi recapete increderea in tine si sa nu mai faci lucruri care pot deteriora relatia si care il pot indeparta de tine, bafta.