| zufi a întrebat:

imi ziceti va rog si mie cum pot sa aflu daca o persoana mi-a dat ignore sau doar m-a bagat pe offline?

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

Deschide o conversatsie cu persoana respectiva, incarca Doodle si mimeaza trimiterea unui mass. Daca se incarca pagina, te-a pus pe offline. Daca nu se incarca deloc, desi tu stii ca este pe mess, inseamna ca ti-a dat ignore.

4 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

E simplu, scrie'i ca ai gasit 4000 ron intr'un portofel pe strada si dai de baut. Daca nu raspunde e clar! esti in lista de ignore

| Oktavian a răspuns:

Daca pe yahoo.msenger acceseaza http://www.ydetector.ro/ si vei vadea cine e pe invizibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla decat daca o intrebi happy.

| capsu a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa iti pui o prietena sau sa-ti faci tu alt cont repejor nu conteaza cum unu la vrajeala...si`i da`i addtongue o sa te convigi repede, daca te accepta vb cu el de pe id`l nouwinkingsi bate app la tine.usor sa nu se prinda, o sa-ti dai seama de ce ti-a dat ignore sau offline