| Iulia8659 a întrebat:

Cum pot sa conving un baiat sa iasa cu mine afara? am vorbit cu el si a zis ca numai dupa ce incepe scoala mai iese afara da eu cred ca mai iese afara.
nu stiu cum as putea sa-l conving sa iasa afara cu mine macar o databig grin...
ofer fundakiss
mersi!

Răspuns Câştigător
| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Pai intai sa te imbraci in asa fel in care sa il atraga thinking si atunci cand ii ceri sa iesiti ii spui sa mergeti prin parc sau ce faceti voi... daca se va uita la tine si te va place si va vedea ca esti interesata de el cred ca ar accepta big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu trebuie să-l faci pe el să iasă afară sau invers?
Oare îl interesezi?
Pa, pa.

| Jony123 a răspuns:

Pai poate baiatu are prietena sau nu ii place de tine...

| alecsutza_4184 a răspuns:

Pai esti sigura ca tu il interesezi?
daca o sa te mai tii asa de capul lui o sa creada ca esti disperata si nu o sa dea bine...
mai bine ast pana la scoala si vezi at ce iese si ce nu.
la multi ani si succes!

| anananana a răspuns:

Buna Iulia!

Vorbeste cu el sincer si deschis. Intreaba`l de ce nu vrea sa iasa cu tine afara si de ce se ascunde. Apoi daca el iti va spune ca nu vrea sa iasa cu tine afara, fa`l sa regrete ce ti-a spus : incearca sa afli ce ii place lui - de ce e pasionat - cum ii plac fetele- si schimba`te in functie de asta. Bafta love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu esal inviti undeva nu la plimbare ma refer la ce ii place lui sau la bautura un suc un cockteil mai bine asta e sfatu meu si cand acepta ii spui il intrebi ai prietena si dca zice nu atunci ii spui cal placi sunt gygy am 17 ani succes

| sapinto a răspuns:

Poate e rusinos.
Sau probabil nu-i place de tine si nu vrea sa va intalniti.

| mladin a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa il tot presezi.Lasal putin sa respire.Astepti cateva zile apoi il intrebi un cel mai frumos mod. Dca va fi o intalnire scurta si ai mai dori sa esti(lasa-l pe el sa te invite, daca i-a placut la intalnirea anterioare sigur te va invita)la intalnire il poti intreba despre hobbyurile lui, pasiunile lui etc.ByeBye