| Iulia8659 a întrebat:

Cum pot sa conving un baiat sa iasa cu mine afara? am vorbit cu el si a zis ca numai dupa ce incepe scoala mai iese afara da eu cred ca mai iese afara.

nu stiu cum as putea sa-l conving sa iasa afara cu mine macar o data...

ofer funda

mersi!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L-ai speriat cu atâtea insistențe.
Las-o mai ușor!
Pa, pa.

| Andre a răspuns:

Pai daca nu vrea nu il forta presupun ca iti palke de el in cazul asta laa-i invitat de cateva ori si daca nu a vrut lasa-l in pace asa mi s-a intamplat si mie cu un baiat doar ca el ma invita si eu nu vroiam si vroiam sa il fac gelos si uite acum 1 luna s-a despartit de prietena lui pentru mine asa cred din cate am aflat din Gasca acum nu stiu ce sa imi cred! Dar ti-am spus ignora-l un pic sa vezi ca dupa aia vine el singur la tine nu ii oferi importanta... lasa-l de capu' lui si ai sa vezi cat ai de castigat! Asa le palke la baieti sa fie bagati in seama crede-ma stiu cum e! Sper sa iti fie de folos raspunsul meu si nu te oblig sa imi dai funda, desi as vrea... faci cum vrei aaaa da si incearca sa flirtezi umpi cu el si vei vedea daca vrei mai multe detalii despre subiectuil asta lasa-mi plzz unn mesaj si rezolvam noi!:* Popooik