| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma iubeasca(sa ma placa)? Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Daca arati bine il vei face usor sa te placa.chiar si cu un privit mai indraznet.

| andreimicutu a răspuns:

Daca el nu te place nu prea ai putea sa il faci sa te mai si iubeasca. Si daca el totusi are o afinitate pentru tine, ai putea sa te imbraci un pic mai indraznet, sa te uiti mai profund in ochii lui, sa intrii in vorba cu el etc. Succes! big grin

| TheMihutz a răspuns:

Pai ori sa te iubeasca ori sa te placa?! anunta-ma cand te-ai hotarat!

Răspuns utilizator avertizat
| blue_6227 a răspuns:

Mi se par absolut cretine raspunsurile de mai jos, evident ca sunt date de niste pusti carora le curg balele cand vad o femeie in fusta.
Ideea este urmatoarea, nu poti/trebuie sa faci un barbat sa te iubeasca, la modul ca nu ai cum sa il fortezi. Tot ce trebuie sa faci este sa fii tu, naturala, sa-l lasi sa te cunoasca asa cum esti tu. Daca un barbat te place, o face din prima clipa, iubirea vine pe parcurs...