| alexandrutza a întrebat:

Cum pot sa imi conving prietenu sa ne sarutam?

Răspuns Câştigător
| ryxize a răspuns:

Sarutal tu si nu mai astepta sa te sarute el! In asa mod va simti singur dulceata sarutului si apoi nul vei mai putea opri!

16 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca ai 12 ani te cred.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La varsta asta nu cred ca e cel mai important lucru ce trebuie sa te preocupe, invata, citeste, ajuta parintii la treburile casnice...

| Parintele a răspuns:

Sau esti sigura ca nu-ti pute gura?

| Encore a răspuns:

Si eu credeam ca vrei sa-l convingi sa faca sex...

| Casiana a răspuns:

Unii sunt rautaciosi! Asteapta sa va mai cunoasteti putin! Cand deveniti mai apropiati, o sa porneasca de la el... Sper sa fie de folos, SUCCES!

| annda a răspuns:

Cum am putea sa te convingem noi pe tine ca la 11-12 ani nu-i chiar ok sa ai prieten si relatii de astea?!

| mioara a răspuns:

Vizionati un film de dragoste.

| AllenTJ a răspuns:

Hahaha nogod, prea tare, deci numai pot de ras laughing)

| Moneyandfame a răspuns:

Spune-i ca daca te saruta, nu ramai insarcinata.Cred ca asta e teama lui cea mare.Si eu eram speriat la inceput, dar mi-a trecut.

| starchewer a răspuns:

Cum pot sa te conving sa spui ce varsta ai... ca daca el are peste 12 ani ar trebui sa t convinga el pe tine daca nu... tragei 2 palme si zii asa "BAAAA daca nu ma saruti sa mor eu de nu raman insarcinata" rolling on the floor

| Danutsa. a răspuns:

Ciudatstraight face
serios :-s
nu se poate asa ceva. mai ales de la un baiat rolling eyes
fa tu primul pas. daca refuza. incurajeaza-l big grin
da-i timp. o sa va sarutatibatting eyelashes
daca e emotiv. saruta-l tu. nu cred ca va refuza.
pup. bafta :*

| monycutz a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume ca sa-l convingi...ai putea pur si simplu sa-i dai tu un pupic si dupa aia lucrurile vor venii de la sine big grin...sa ne spui cum a fost.

| amfetamina a răspuns:

Poate k nu stie sa sarutelaughing
sau... daca stie violeaza. lrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l cind iesi cu el;-Ce faci ma? Maninci seminte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grav.

| alexandrutza explică:

Eu am 14 ani daca va ajuta la ceva