| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac iubitul sa nu mai ejaculeze repede?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa foloseasca prezervativ

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arată i poza bunicii

| neutrino a răspuns:

Du-l la alta fata inainte.

| drhotzu a răspuns:

Pai metoda simpla: durex performawinking

| dragodana a răspuns:

Salut! Strange penisul la baza pentru 5 secunde.Autocontrolul il va dobandi practicand, asa ca... spor la treaba!

| irrumator30 a răspuns:

Zi-i sa masturbeze cel putin o data pe zi. Asa va invata cum sa se controleze. Apoi, in timpul actului sexual, cand sunteti aproape de punctul culmminant, opreste-te pentru 1 minute, si apoi reincepe mincet de tot. Vei fi uimita ce poate face o pauza in timpul actului sexual.

| myruna2012 a răspuns:

Ii place sa faca sex!
Spune-i sa faceti sex oral oral intai (asa esti mai smechera si iti rezolva si problema sa nu mai ejculeze din prima )

NOROC!

| byeddy a răspuns:

I-al usortongue

| cristinel87 a răspuns:

Opaaa! Avem si probleme cu asta! Sincere regrete din partea mea

| g2012 a răspuns:

E o problema grava si trebuie sa ai mare rabdare cu el. la mine a durat cam 1 an jumate pana si.a revenit iubitu meu.dar ai nevoie de mare rabdare..totul tine de autocontrol si de putina sustinere morala din partea ta!

| Angelaaa a răspuns:

Daca sunteti la inceput e normal. E excitat, ii place, nu se poate abtine.
Acum descopera placerile pe care le-a lasat natura si pur si simplu nu poate mai mult.
Cu timpul sau facand mai des sex, se va obisni, va invata sa respire, sa se abtina.
Singurul lucru ce ar putea face ar fi : atunci cand simte ca are orgasm (dar nu chiar in ultimul moment) sa se opreasca putin. Poate sa te sarute, sa se joace cu sanii tai etc. Dupa o ia de la capat. Sa respire calm, sau cand simte ca ii vine sa schimbati pozita asa mai lungiti momentul.
Dar e nevoie de rabdare din partea ta si sa nu il faci sa se simta prost pentru asta.

| ChelooVsGuta a răspuns:

Asta tine de auto-control.
Nu stiu sigur daca functioneaza dar incearca sa folosesti 2 prezervative in acelasi timp.