| loveispain a întrebat:

Cum pot sa ma comport cu prietenul meu daca in timpul actului sexual ii "moare la intrare"?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Hai mai nu fiti rai... Sandara, in nici un caz sa nu razi de el sau sa faci glume pentru ca baietii sunt foarte sensibili si orgoliosi la capitolul asta. Nu e mare lucru daca se intampla rar, pentru ca poate fi obosit, poate nu se simte tocmai bine, poate e stresat din alte cauze. sunt multe posibilitati care n-au legatura cu tine sau relatia voastra, doar factori externi pe care el nu-i poate controla.

Sfatul meu e sa fii intelegatoare cu el daca se intampla, sa-l iei in brate si sa-l asiguri ca e ok si ca nu te superi; apoi sa-l intrebi daca vrea sa incercati mai tarziu.

15 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Probabil ca e stresat din dorinta de a face totul bine. Stati de vorba, spune-i ca il iubesti si ca nu are de ce sa ii fie frica. Eventual incercati un stimulent natural cum ar fi un paharel de vin rosu inainte. Alcoolul e foarte bun intr-o situatie ca a voastra. In primul rand e un dezinhibator, deci temerile si stresul trec pe planul doi, si creste putin tensiunea arteriala, deci vor fi sanse mult mai mici sa isi piarda erectia in timpul actului sexual. Iubiti-va mult!

| koshmarul a răspuns:

Sunt de acord 100% cu yhsay

| chelie91ptm a răspuns:

E inapt, ipotent. dai viagra laughing)

| AnnaMaria a răspuns:

rolling on the floor)))))ahahhaha

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Ai incercat sa te speli, ca sa nu mai mirosi a pescarie?

| ombladon a răspuns:

Ce ghinion laughing

| johnyboy a răspuns:

Cum ii moare la intrare in timpul actului sexual? ori la intrare, ori in timp ce-o faceti? zi-i sa nu se mai streseze ca din dorinta lui sa fie OK atunci nu e.sau stimuleaza-l tu... daca se mai intampla, linisteste-l si lasa-l sa se calmeze, vorbiti de cu totul altceva, poate va uitati putin la TV \, dupa care incearca sa-l mangai pe piept si coboara incet spre organul lui si stimuleaza-l putin, cu alte cuvinte reluati dar la initiativa ta si daca i se scoala urca-te pe el daca nu...e nasol

| enverhoxha a răspuns:

Just shoot him.

| coliflor a răspuns:

Eu cred ca are o problema medicala(se poate trata) sau nu esti suficient de atragatoare pentru el, ce zici?

| BbyBoop a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai un comportament anume.Se poate intampla oricui, nu ar trebui sa razi(asta in primul rand!). Este om, nu robot.I se poate intampla din cauza emotiilor.Fi intelegatoare si rabdatoare si impreuna veti depasi si acest mic "impediment".

| bogdyi a răspuns:

Sandara nu vreau sa il jignesc dar,,,,laughinglaughinglaughing cum '"sa-i moara cand intra '"

| DjAxL a răspuns:

Poate fiindca nu vrea el sa il lase sa traiasca fericit "la intrare"laughing(nu o vre el sa faca sex)

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Sa mor eu, nu ca as vrea sa fac misto, dar nu mai pot laughing)))) cica :ii moare la intrare" rolling on the floor

| aHaHa_3297 a răspuns:

Mari sanse sa fie gay. : )

| SuifanSolutie a răspuns:

Buna, recomanda-i Tianli, cel mai eficient produs pentru potenta. Natural si avizat de I.B.A : www.sexshopintim.ro, de aici il poti achizitiona. Succes!