| Annee a întrebat:

Cum pot sa ma dau la un baiat? Help please! Dau funditaa!
Merci :*

Răspuns Câştigător
| elyfel a răspuns:

Fa-i ochi dulci,linguseste-l gen(ce bine arati azi,ce gusturi bune la imbracaminte are), gadila-i orgoliu, cand sunteti singuri atinge-l cu mana din,, greseala,, usor sitandru dar nu insista daca se indeparteaza.Dar in general fetele nu se dau la baieti big grin

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu multa forta!

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Daca te place se da el la tine stai linistita. daca nu inseamna ca nu esti pe gustul sau

| Mariusflo a răspuns:

Cu multă vointă

| Ioana011 a răspuns:

Ar fi in regula sa-l lasi pe el sa se dea la tine, iar daca el te placea te remarca pana acuma. Dar, daca vrei sa il abordezi tu, dupa parerea mea ar trebui sa-l privesti insistent si profund, sa zambesti in prezenta lui si sa incerci sa gasesti subiecte de vorba cu el comune. Poate va gasiti vreun prieten/a comun/a care te poate ajuta. Succes!

| pumpkinbc a răspuns:

Te duci la el si zici,, i am sexy and you now it''laughingsau atunci cand vb cu el tot pui mana pe el si ii zambesti.Si daca are creier se prinde

| Adnana24 a răspuns:

Pai vorbeste cu el... Si spune-i ca il placi, stai cu el si d-astea. Nu vreau sa te supar sau sa te influentez dar parerea mea este ca baiatul face primul pas
PS; nu esti obligata sa faci ce spun eu

| SeeDifference a răspuns (pentru Adnana24):

Sincer...daca face ea primul pas nu cred ca s-ar supara nimenilaughing

| Emilypupic a răspuns:

Razi la glumele lui
Spune-i ca iti place tricoul, șapcă, tenesi etc lui
Vorbește cu el despre lucruri care il interesează (deci trebuie sa afli ce ii place)
Cand trece pe langa tine zambeste-i frumos