| SilentSuicideSwag a întrebat:

Heeii. TPU.
Am auzit ca dupa ce stergi sms-urile ele raman intr-un fisier. in care fisier raman...Please help me! happy
funditaa! big grin

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

P.S.:
Daca știi ca ai un backup făcut înainte sa stergi SMS-urile in cauza poți sa faci restore din acel backup big grin

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sms-urile sterse?
S-au dus.Sa le fie tarana usoara. big grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S.:
Daca știi ca ai un backup făcut înainte sa stergi SMS-urile in cauza poți sa faci restore din acel backup big grin

| Cristina27061999 a răspuns:

Nu raman

| Negoiu a răspuns:

Nu raman in nici un fisier in felul in care te gandesti! Bineinteles ca odata ce este ceva "inscriptionat" electronic chiar si dupa "delete" el poate fi "restaurat" dar asta-i alta poveste...

| khwewljewew a răspuns:

Cine ti-a spus prostia asta?! Nu raman niciunde...

| SilentSuicideSwag explică:

Aha...Mersi tuturor! happy