| alinuta23 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu fostul meu iubit... daca ne-am despartit?

Răspuns Câştigător
| ana23 a răspuns:

Neam despartit deoarece nu mai prea comunica...

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ca si eu sunt in aceeasi situatie eu am fost de vina ca ne-am despartit si imi pare fff rau nu mai vb cu mine nici nu mai intra pe mess nu stiu ce sa mai fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vina ta mergi si cerei scuze daca e vina lui asteapa sa vina el sa isi ceara scuze doar daca te iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il recuceresti din nou...cu o schimbare care crezi ca lar putea face pe el sa te vrea din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am despartit pentru ca nu-s parinti de acord dar el a vrut desp si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste se va intoarce cu siguranta la tine.

| angelina_7925 a răspuns:

Pai daca il iubesti mult lupta pentru el si daca ai gresit tu expilcai de ce ai gresit si promite-i ca nu o sa mai faci. iar daca a gresit el spune-i ca il ierti pentru ca il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar sa iti spun drept si eu trec prin asa ceva. El a spus ca ma place ca nu stiu ce si pe la spate era cu prietena mea dar in fine...eu as crede ca nu are rost sa te mai injosesti pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal pe el sa te bage in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am despartzit de prieten mai mult din cauza mea si acum si-a gasit pe alta si vreau sa ma intorc la el dar cam a inceput sa tina la aia ca nah am fost cu el 10 luni de zile si nu m-am culcat cu el si vezi doamne aia so culcat cu el dupa 6 zile si nah nu stiu ce sa mai fac ca sa se intoarca la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca v-ati despartit din vina ta du-te si cerei scuze ca ai gresit dar daca este din vina lui asteapta sa vina el la tine! bafta

| MaDosssaa a răspuns:

Asta am patit-o si eu crying...neam desp.(vina mea)x(. el are pe altcineva. eu pe altcineva... dar noi inca mai tinem unu` la altul crying. da` nici unu` nu vrea sa recnoasca.sad. probabil el din cauza ca i-am sp eu ca ne desp. iar eu nu pot merge la el sa ii sp. vreau sa ne impakm laughing
...deci mai bine asteaptawinking

| AnDrEeA_5354 a răspuns:

Pai daca chiar il iubesti il vei lasa sa traiasca cu alta femeie langa el happysingura modalitate parerea mea si mie mi s-a intamplat si ma recuplat o pr ca el, acum sa vedem cat tine relatia

| Gigicutza a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri...in primul rand cine a fost vinovat si an al 2-lea cat timp ati fost impreuna ca daca este asa doar o aventura eu una nu te sfatuiesc sa mai incerci

| Giury a răspuns:

NU asepta sa vina el la tine. Fa tu primul pas! arata-i ca tii la el...

| Alexa21yo a răspuns:

Eu m-am certat cu fostul meu prieten din cauza ca am fost geloasa ca mai vorbea si cu alte fete, el acum are o alta prietena si eu m-am dus intr-o zi la el cu gand sa ii fac o surpriza si ne-am sarutat desi el avea prietena, ...si acum eu ma inteleg bine cu actuala lui prietena! Stiu ca am actionat gresit ca i-am spus ei ca am fost la el, dar in ziua aceea si noaptea care am stat la el mi-am dat seama ca fara el nu pot traistraight face, el s-a suparat ca i-am zis prietenei lui ca am vorbit cu ea si acum el nu mai vorbeste deloc cu minesigh nu vreau nici sa ii spun "vreau sa mor ca fara tine nu pot trai" pentru ca ma va lua drept o fata disperata si nu vreau sa le spuna prietenilor lui ( se lupta doua fete pentru mine). Ea saraca imi spunea ca mi-l lasa daca vrea sa raman cu el, dar nu stiu daca mai vrea el.Ea e cu el de o luna, eu am fost 3 ani! Dati-mi si mie sfaturi va rog frumos cum il pot recastiga si sa ma ierte ca i-am spus ei ca am fost la el...sad Sufar ingrozitor dupa elcrying(