| BibiBri a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama ca nu mai vreau sa fac mate cu o profa super rea?

Răspuns Câştigător
| SweetBombonik a răspuns:

Roag-o si spune-i ca te vei descurca si fara ea sau roag-o sa caute pe altcineva

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca este profesoara de la scoala nu poti rezolva decat prin mutare ceea ce este mai dificil, daca este meditatoarea explica-i mamei tale ca va da banii degeaba atata timp cat tu nu te poti concentra la ora ei datorita modului profei de-a fi.

| Metempsihoza a răspuns (pentru cat):

Cam asa as fi vrut si eu sa raspund... cand e vorba de banii pe care ii chesltuie in perioada asta problematica, parintii chiar reactioneaza big grin

| Orte95 a răspuns:

Pai e simplu.
Ii spui ca nu intelegi nimic de la ea iar daca maicata nu intelege ii spui ca nu nu mai raspunzi la ore si nu scrii nimic pe teste daca nu iti cauta alta profa big grin

Likke?