| FazzaNica a întrebat:

Cum pot sa resping un baiat care ma place fara al supara, sa ramanem prieteni?big grin Fundatonguewinking

Răspuns Câştigător
| Alicia98 a răspuns:

Ii spui ca nu esti pregatita sau nu vrei sa ai momentan o relatie, desi ti la el, dar ca la un prieten/frate. Sau ii spui ca nu ar merge sau alte chestii de gen, dar spune-i cat mai prietenos.
Bafta! happy

| FazzaNica explică (pentru Alicia98):

Merci,v-oi incercawinking

| UnBaiat439 a răspuns (pentru FazzaNica):

Nu ii spune ca o sa-l jignesti. Oricat de frumos ar suna. Nu mai prea vorbi cu el, cand el vine tu pleaca. Iar daca te intreaba de ce spune`i ca te-a strigat o prietena. Nu ii spune. Fara cuvinte doar fapte.

4 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Sa ii explici frumos sau sa ii spui ca ai pe altcineva.
Faza cu "am pe altcienva cat toate fetele o baga"

Răspuns utilizator avertizat