| iuly_9158 a întrebat:

Imi place de un baiat e foarte dragut, imi place de el e bine daca ramanem deocamdata prieteni multumesc

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da normal ca este ok sa incerci sa vezi cum evolueaza relatia. Succes!

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. da este absolut normal.;)
Uita-te aici si ai grija ca relatia voastra de prietenie sa nu ia o directie gresita: http://www.youtube.com/watch?v=lPlJRS7OQmg
Succes!:-*

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cred ca este mai bine asta, si asa poti sa vezi care sunt sentimentele lui fata de tine si cum se comporta cu tinehappy