| M3RtZy a întrebat:

Cum pot sa scap de erectia indelungata? Chiar daca intretin relatii sexuale a doua zi iar am erectii de cate o ora si jumatate. Chestia asta ma deranjeaza la scoala si pe strada.

9 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Pe la 40 -50 de ani o sa-ti aduci aminte cu placere ca erai in erectie si cand nu aveai nevoie de ea.

| Azµre a răspuns:

I-a vezi tu sigur despre asta e problema? Du-te la un medic, poate fi vorba de priapism. Stare de erecție a penisului prelungită în mod anormal, adesea dureroasă.

Răspuns utilizator avertizat
| MeandYou123 a răspuns:

Pune gheata.