| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca a trecut peste fosta lui iubita?
Sunt impreuna cu un baiat de 2 luni si se comporta extrem de frumos cu mine,mereu imi trimite mesaje,imi face complimente,imi povesteste multe lucruri din viata lui,imi face cadouri,mereu cauta sa ma ia in brate sa ma sarute, chiar mi se pare ca are o privire radianta cand se uita la mine si ca este foarte fericit.El nu a mai avut o relatie serioasa de cand s-a despartit de fata aia(1 an si ceva) pe motiv ca nu a gasit nicio fata care pe care sa o placa foarte mult si sa simta ca ar putea avea o relatie serioasa cu ea si ca eu sunt diferita.El mi-a zis ca nu mai simte nimic pentru fata aia, dar totusi o urma de indoiala tot ramane mai ales ca mi-a zis ca a tinut mult de tot la ea dar ea si-a batut joc de el...

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
El te iubeste, asta e clar din comportamentul lui. Poate are momente cand se gandeste la ea dar e clar ca trecutul nu mai conteaza pentru el si ca tot ce conteaza pentru el este prezentul.

| Seby90 a răspuns:

Daca nu a trecut, fa-l tu sa treacawinking. Nu iti face griji, chiar daca inca se gandeste la ea. e cu tine, nu?

| Azµre a răspuns:

Nu te interesează trecutul lui, trebuie să numai aduci discuția despre asta, cu cât o faci mai des cu atât îl va irita acest subiect din ce în ce mai tare!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate inca mai tine la ea, dar poate nu o mai iubeste! Trecutul sau nu conteaza, daca este cu tine, inseamna ca vrea sa o uite, vrea sa aiba o relatie serioasa cu tine! Daca o mai iubea sincer nu se "combina" cu tine! Parerea mea!