| Regedesubmunte a întrebat:

Cum pot sămi dau seama când o fată este îndrăgostită de mine?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Dacă îți zâmbește, vorbeste altfel cu tine decât cu celelalte persoane, iti face ochi dulci, se mângâie când te vede, te întâlnești de mai multe ori pe stradă cu ea(înseamnă că te caută) etc.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele se indragostesc? Fetele se folosesc de tine apoi pa, stie sa joace teatru te pacaleste apoi te lasa, bafta

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Nu toate sunt asa...
Ehh, cel putin nu eu. laughing
Si o fata poate iubi, nu?

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Eu nu cred

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Pai fiecare cu parerea lui, dar nu e bine sa generalizezi.Si bărbații sunt oameni, pot spune si eu ca n-au suflet si stau cu o femeie doar pentru fizi, dar n-o fac.Nu toti sunt la fel.
Nu iti pot schimba parerea, nici nu vreau.Crezi ce e mai bine de cuviință.
Dar pe mine m-ai jignit.Sunt fata, dar am si eu un suflet. :/

| BlackRose03 a răspuns:

Daca te trateaza diferit fata de altii,daca iti zambeste mereu, daca incearca sa iti atraga intenția prin diferite gesturi, daca se uita la tine pe ascuns, daca incearca sa te faca gelos stând cu altcineva cand esti si tu de față, daca isi petrece mai mult timpul cu tine decat cu altii etc etc.

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Fiecare crede ce doreste desigur, traim in democratie ce naiba

| JustAsking21 a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti sa scrii corect. Doar dupa ce ai trecut de aceasta etapa iti faci asemenea griji.