| valentinfcsb a întrebat:

Hei fetelor...cum imi dau seama ca o fata e indragostita de mine?thinking

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Prin comportament şi din privire. Ce înseamnă asta? Adică cum se comportă cu tine, dacă îţi vorbeşte frumos şi te ajută, dacă te bagă în seamă şi se ţine după tine, şi dacă te admiră cu zâmbetul pe faţă sau dacă se uită mereu după tine.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cand are sfarcurile tarilove struck

| Rebecca009 a răspuns:

N-ai vazut tu in viata ta o "creasta". Poate doar pe a lu` maica-ta

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Wtf.aia cu sfarcurile nu e adevarata...laughing.pai,vezi daca se tine dupa tine, daca intreaba de tine, pune-ti si tu un status trist si vezi daca te intreaba ce ai.winking

| barbie5 a răspuns:

Probabil se comporta altfel,zimbeste, e mai rusinoasa, face tot posibilul sa o observi laughing) fundoiii?:*

| crusssriss a răspuns:

Pai cauta motive sa se bage in seama, sa te sune, mesaje...iti spune lucruri frumoase,te alinta, iti zambeste, se rusineaza cand te vede.si altele