| rojoop a întrebat:

Cum poti sa faci o relatie sa fie de lunga durata si sa nu se piarda iubirea sau sa gaseasca pe altcineva?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Si sa nu se piarda iubirea.
Iubirea nu este o portocală, să se piardă. Ca să rămâi împreună cu cineva este nevoie de un obiectiv comun.

| oglindasultanului a răspuns:

Stai langa el la nevoie.

| Larianiel a răspuns:

Nimic, doar fii tu însuți. Nu prea are rost sa devii ceva ce nu ești pentru o persoană lângă care ai un viitor incert. Lasă lucrurile să vină de la sine și atunci vei ști dacă va merge sau nu.