| anonim_4396 a întrebat:

Buna,la 16 ani e normala mărimea penisului de 18-19 cm și va mai creste în timp sau va rămâne la mărimea actuala?
Rog seriozitate

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai masurat de la buric de ti-a iesit atat? Mai scurteaza-l.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i doar masura din imaginatia ta... ca-n realitate este mult mai mic.
Ia de masoara acum cucul cu rigla PESTE el, sa vezi ca este in realitate mult mai mic. Uite aici:

https://imgur.com/a/kwt4a24

In orice caz, daca ai deja 16 ani, inseamna ca cresterea penisului s-a incheiat si cu cat ai acum, cu acela vei ramane pana la batranete.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca nici nu stii sa il masori

| sierra1 a răspuns:

Ooooo, trepied in toată regula!

| Gigelpefelie a răspuns:

Da.E normala marimea, dar nu vrei sa mi dai si mie 3-4 cm?

| GabrielAdria a răspuns:

Eu zic sa mai tai din ellaughing)