| ripahh a întrebat:

Cum poti sa cuceresti o fata si despre ce poti vorbi cu o fata, de obicei nu prea stiu ce sa spun.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel cu masina sansa de reusita e mare. I.am zis la una cu 18 recent impliniti daca vrea plimbari in schimbul sexului si m.a sunat dupa 3 zile. Masina e atragatoare la ochi faina.

| Violleta2022 a răspuns:

Inceapnd cu formele de politete, prin a o saluta si a o intreba ce mai face.
Daca iti raspunde, inseamna ca-i fericita sa comunice cu tine si atunci, poti discuta cu ea tot ce vrei: vreme, scoala, lectii, vacante, anotimpuri, animale preferate, parfumuri preferate, rude, parinti, frati, hobby-uri, muzica, desen, jocuri si alte vreo 2 lii de subiecte, care le poti inventa pe loc.
Ideea este sa ai rabdare si sa o lasi pe ea sa vorbeasca, ca sa faci o impresie buna. Iar cu timpul, mai intervii si tu cu povestiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi un dobitoc! Uita tot ce au zis oamenii de aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a cuceri o femeie trebuie sa fii expert in psihologia feminina, nu mai suntem in anii 1980 sa le dai pe spate cu "ce bine iti sta rochia", suntem in 2020 cand banii primeaza. Ai bani, ai femei, nu ai bani fa manuta. Asta e realitatea!

| Anonima163333 a răspuns:

Trebuie sa fii politicos, sa o saluti mereu si sa nu te dai la alte fete in preajma ei.Imbraca-te bine mereu.Foloseste parfum.Aranjeaza-ti parul cand stii ca va veti intalni.Fa-i complimente de genul:ce bine iti sta rochia,imi place coafura ta etc.
Ce poti vorbi cu o fata? Ei bine,se zice ca simti cand o persoana te place,deci daca simti ca ea este atrasa de tine si vrea sa petreaca timp cu tine orice ar fi,puteti discuta despre filme, carti, masini, prieteni, despre viata ei sau despre vreme.
Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima163333):

"Fa-i complimente de genul:ce bine iti sta rochia, imi place coafura ta etc."
Asa am facut si eu si tot ce a raspuns a fost: "Aha, mersi happy. Hai ca plec in oras".

| 09Ioana09 a răspuns:

Fi drăguț cu ea, vorbește i cât de poate de frumos, încerca sa o înțelegi. Intreb o cum se simte, dacă e bine, adica pur si simplu trebuie să îți pese si sa ii demonstrezi că vrei să o cunosti și ca ești dispus să o înțelegi si să ii porți cumva grija. Bineînțeles că aceste lucruri trebuie să fie reciproce

| CHESEBOY a răspuns:

Petrece cat mai mult timp cu ea

| Alextxss2 a răspuns:

Salut! Pentru a cuceri o fată, trebuie să fii original adică să vorbești cu ea calm, să o cunoști mai bine și apoi totul vine de la sine. Mult noroc!

| Doyouloveme44 a răspuns:

Pâi începe prima dată ai spune bună şi nu stiu dacă o gâseşti pe Facebook sau pe Instagram tot aşa, fâo să râdă şi dacă iei chiar o să îi placă de tine atunci o să se formeze o relaţie până la urmă.