| Adolescent a întrebat:

Ce teme interesante poti vorbi cu o fata onlain si cum so cuceresti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta chiar nu stiu sa iti zic, dar mie imi plac baietii cu simtul umorului, si care sunt romantici [nu copilarosi sau zvapaiati]. Success.

| pinkdiamond a răspuns:

Incearca sa o faci sa se simta in largul ei. Afla ca ii place sa faca, ce hobby-uri are. Fa glume atunci cand trebuie si simti.( si un sfat: incearca sa scrii corect, altfel nu o sa o cuceresti!)

| Adolescent explică (pentru pinkdiamond):

Mda eu deam am intrebat-o si am dicutat despre asa teme dar as vrea sa vorbesc cu dinsa ceva nou...