| abcdefghjklmnoprst a întrebat:

Cum poti sa stii daca partenerul/ partenera ii multumit/a dupa contactul sexual?

10 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu poți sa știi. Daia trebuie sa dai tot ce ai când o prinzi în offside. big grin

| Emilian65 a răspuns:

După cum se comporta cu tine, la sfârșitul actului sexual. Dacă te îmbrățișează și te săruta, înseamnă că este satisfacut(a).

| abcdefghjklmnoprst explică (pentru Emilian65):

Mersi mult!

| alina2k18 a răspuns (pentru Emilian65):

Daca a ejaculat baiatu cine stie pe undewinking intelegi tuwinking nu stiu daca vrea sa fie imbratisat si sarutat imediat dupawinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

La momentul acela vei simti asta tu ca barbat/ femeie.

| Emma30555 a răspuns:

Oamenii își prea multe griji în privința asta. Atunci când îți place un om te simți bine dacă mai trebuie ceva de obicei ii spui subtil în timp, împortant este sa te atragă sa fie pasiune și iubire dacă se poate

| Pool77 a răspuns:

Aaaaa, intrebi?
Eu mereu intreb dupa daca i-a placut, daca a fost ok si ce ar schimba sau ce preferinte are.
Mi se pare mai simplu si la obiect decat sa citesc in stele daca i-a placut sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea sex si a 2 zi, e bine. Daca mai faceti sex dupa mult timp ( saptamani/luni) e clar cat de mult i-a placut sa faca sex cu tine.

| Silwian a răspuns:

Pai cel mai simplu afli... Dupa ce te a parasit!

| Patulea_Eric_2000 a răspuns:

O intrebi