| punkk20 a întrebat:

Cum poti scapa nu un baiat care te place dar tu nu-l placi?

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Trebuie sa ii frangi inima intr-un mod aproape sadic (la figurat vorbind, sa nu-ti vina vreo prostie prin minte) laughing

| punkk20 explică (pentru ionutzul31):

Omule mersi ca miai raspuns eu am 18 ani si ala are 8 si e in clasa 1

| ionutzul31 a răspuns (pentru punkk20):

laughing eu ti-am raspuns din proprie experienta...nu e prea placut dar a functionat cel putinhee hee

| punkk20 explică (pentru ionutzul31):

Ai dereptate a sa fac asta mersi. pentru raspuns

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai am mai multe variante:
1.Ii spui direct ca nu il placi, si nu il vei place vreodata ca dragoste cu forta nu se poate.
2.Ii spui ca esti cu altcineva.
3.Ii poti spune ca iti plac fetele.

| Charm a răspuns:

Si eu am patit asta, eu as zice sa ii spui ca pur si simplu nu te simti atrasa de el, si nu il placi deloc. daca baiatul tot nu vrea sa accepte ca nu il placi spune-i sa te lase in pace. Sper sa mearga, bafta cu baiatu.