| principessa1994 a întrebat:

Cum poti sti ca iubesti pe un baiat cu adevarat?

7 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai ai face orice pentru el indiferent de ora.te`ai gandi mereu la el. orice legat de el.asa iti dai seama.tongue

| addalecsandra a răspuns:

Cand ai fluturasi in stomac cand il vezi, cand esti in stare sa renunti la ceva pentru el ( chiar sa o faci nu doar sa zici ), cand te multumesti doar cu o imbratisare de la el, doar sa vorbesti ore in sir cu el pe mess / la telefon, cand il intelegi, cand ii esti aproape, cand il ajuti, cand simti nevoia sa il vezi minut de minut, cand iti este dor de el chiar daca e langa tine, cand te sperie gandul ca trebuie sa plece in cateva minute si ca va veti mai vedea "abia" maine si totusi astepti cu nerabdare urmatoarea zi :* fundita:*?

| Gabrijel a răspuns:

Atunci cind ai acepti absolut totu bine si rau

| Arisu a răspuns:

Sa iti placa aspectul fizic,"moral", sa ii iubesti neajunsurile si sa va iubiti reciprok.

| BADGIRLL a răspuns:

Buna:* a iubi este cel mai frumos lucru din lume a iubi cu adevarat este cand simti fluturasi si simti un fior prin tot corpul cand vezi persoana iubita, a iubi cu adv este cand adormi cu gandul la el, cand simti ca este cel mai minunat baiat din lume si ca nu l-ai inlocui pentru nimic in lume, cand astepti sa vina ziua de maine ca sa il poti revedea sa-l iei in brate si sa sai simti buzele dulci...

| Sober a răspuns:

Atunci cand te gandesti la binele lui, inaintea binelui tau.
Atunci cand lasi de la tine, pentru a-l vedea zambind.
Atunci cand ai stii ca el e cu altcineva si tu inca simti ceva pentru el, dar nu te bagi pentru ca il stii pe el fericit cu persoana respectiva.
Atunci cand te abtii din a-ti spune problemele, pentru a nu-l intrista.

Atunci cand dai fara sa astepti ceva la schimb...