| personaljesus a întrebat:

Cum poti uita cel mai repede o persoana pe care o iubesti?

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Este greu.Nu ai cum sa o uiti asa repede; insa doar timpul va decide totul si de vointa ta.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rupi orice legatura cu elwinking

| helper a răspuns:

Pai sa incerci sa cunosti alte persoane, sa te indragostesti de altcineva. Succes!

| Doar1îngeR a răspuns:

Depinde cat de mult o iubesti.Si depinde foarte mult cat esti de legat de aceea persoana.
Dar in orice caz.Important este sa ai mereu o ocupatie, sa iesi foarte mult cu prietenii si eventaul sa iti gasesti pe altcineva.
Aaaa...si cel mai important este sa vrei sa o uitibig grin

| Doar1îngeR a răspuns:

Eventual*

| Twitter a răspuns:

//later edit...

| Twitter a răspuns:

Imi cer scuze pentru raspunsul anterior whistling big grin (era doar o gluma... )

| plinadeviatasidesperanta a răspuns:

Sincer nu poti uita repede o persoana pe care o iubesti.Doar timpul te va face sa uiti. Cel mai bine este sa-ti cauti pe cineva cu care sa petreci mai mult timp...asta te va ajuta mult.Este foarte bine sa iesi ca prietenii, sa te distrezi. Tu stii ce este mai bine sa faci, dar de uitat nu va fi asa usor.

| Soryn14 a răspuns:

Incepi sa bei pana o uiti sau incepe o alta relatie

| thelasthero a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la lucrurile pe care le ai sau le iubesti sau in cazul tau asculta mult marilyn manson.
Daca e o fata poti sa-ti faci o alta prietene sau sa iti faci un hobby daca e un membru al familiei (doamne ferestre) fa ce am scris mai sus. Succes!