| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti uita o persoana pe care o iubesti?

Răspuns Câştigător
| MeeJustMee a răspuns:

Pur si simplu, cat ai dori sa o uiti nu potiwinking

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In timp o vei uita

| powergirl a răspuns:

Umple-ti timpul cu alte activitati care sa nu te duca cu gandul la persoana iubita si nu te mai gandi la ea si incearca daca poti sa iubesti din nou iti va lua ceva timp dar trebuie sa treci peste.

Răspuns utilizator avertizat
| wowemy a răspuns:

Iubeste o alta persoana...

| Darla2007 a răspuns:

Ocupa-ti timpul

| Reysman44 a răspuns:

Nu poti uita o persoana care a avut inima ta la indemana..parerea mea este ca nu ar trebui sa incerci sa uiti pentru ca nu poti, ar trebui sa mergi mai departe...Parerea mea este ca cei ce se joaca cu inimile oamenilor nu merita sa iubeasca big grin dar ori si cat tear fi ranit nu merita sa incerci sal/so uiti deoarece presupun ca ati avut parte de multe momente frumoase big grin nul condamna daca este baiat, baieti sunt prosti si imaturi si nusi dau seama ca iubesc pe cineva pana nul pierd stiu asta pentru ca si eu sunt baiat dar din fericire n-am facut nikio fata sa sufere si nici nas vrea asta vreodatabig grindar daca este fata nu uita pentru ele iubirea este un joc periculos pana in punctul in care ea numai exista abia dupa ce o pierd realizeaza ca au facut o mare greseala si ca au lasat un gol in inima persoanei iubite big grinsfatul meu este cum am zis si mai devreme sa mergi mai departe si sa gasesti pe cineva care te merita si care iti apreciaza adevaratele calitati big grin Bafta sper sa iti alini inima care plange si ca o sati umpli golul din sufletul tau big grin

| clarabel a răspuns:

Pai nu te suparape mine dar nu cred ca poti sa o uiti adica o persoana poti sa o uiti usor dar una care o iubesti nu pentru. ca ti la ea si o spun din intamplariile mele eu te sfatuiesc sa te inpaci cu acel cineva sau sa il urasti pentru ca asa poti spune ca o urasti si ai gestu de ura nu de iubire si ai putea sa nu-i mai dai importanta daca nu merita te-a pierdut arata-i ca nu-ti pasa si ca poti zambi si fara el sper ca ti-am fost de ajutor
pa-pa!

| anonim_4396 explică (pentru clarabel):

Nu am cum sa ma supar din moment ce e adevarul happy.