| DAПA a întrebat:

Cum poti uita o persoana pe care o iubesti?
Funda!
Fara glume!

Răspuns Câştigător
| TheSupreme a răspuns:

Nu poti, pentru ca http://www.youtube.com/watch?v=r5QPuM5W-4o

7 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Cu parere de rau.NU crd ca e asa de usor. Poti sa incerci sa iesi mai mult cu prietenii pe afara...sau sa te apuci de un sport unde sa cunosti persoane noi. Poti si sa iti faci un nou iubit dar e unpic mai greu.pentru ca daca mai simti ceva pentru o anumita persoana nu e recomandat sa incepi o noua relatie.

| UPSsss a răspuns:

Nu trebuie sa o uiti trebuie sa privesti cu placere in trecut sa iti amintesti clipele frumoase dar in acelasi timp sa fi realista sa vezi ca s-a terminat.parerea mea este ca o iubire nu trebuie neaparat sa o uiti cu cat te vei chinui cu atat nu vei reusi, fi cu zambetul pe buze si spune-ti tie ca a fost frumos dar s-a terminat si ca vor venii alte si alte iubiri.scces

| XtmCamiii a răspuns:

Sati fac un prieten(iubit nou)si cu siguranta vei uita de pers pe care o iubesti

| zzzzz a răspuns:

Ai pretentia ca noi sa nu glumim, dar tu ce faci punand aceasta intrebare? E greu sa-ti dai seama ca aceste lucruri nu sunt mecanice? Ele tin de sufletul fiecaruia, diferit unul de celalalt.
Pare a fi o intrebare inspirata din telenovele. De ce sa uiti ceva ce iubesti?

p.s. Imi cer scuze ca nu am raspuns dupa cum doreai, dar nu-mi plac lucrurile de genul acesta:
Iubeste pe altcineva/Gandeste-te la altceva/Gaseste-ti un hobby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca reuusesti sa mi spui si mie. Cred ca vrei sa o uiti pentru ca relatia voastra nu merge eu zic sa te gandesti bine ppoate gasesti totusi o solutie.Am auzit o expresie care ma cam pus pe ganduri "inima nu se insala niciodata"" sa te gandesti bine ce faci mult noroc

| JoHnNy1636 a răspuns:

Pasul 1 - gaseste alt gagic (ex. eu) si aici se sfarseste ghidulbig grin funda

| adrydulke a răspuns:

Pai poti sa o uiti daca gasesti pe altcineva in locul ei daca te distrezi cu prieteni.