| Equilibrum a întrebat:

Cum preferati baietii: cu par de max 3 cm, sau ceva mai mare... poate plete :X? (intrebare pentru fete, bineinteles)

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru baietii cu par lungut, dar nu e un criteriu de selectie.tongue

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu plete, tuns scurt.

auran
| auran a răspuns:

Mai imi plac si pletele, dar sa fie ingrijite si mai bogate si, sa-l prinda bine - unora nu le sta bine cu plete!

| JustMeFlory a răspuns:

Cu parul tunshappy. Dar daca este cret poate sa si'l lase mai lung:X

| ellene a răspuns:

Fara plete...prietenului meu ii sta f bine tuns scurt :X:X

| Abcfunny a răspuns:

Cel lung stil zac efron

| oana16 a răspuns:

Prefer baietii cu parul scurt:X

| bubukid a răspuns:

Pana acum par scurt... dar am descoperit frumusetea unui baiat si cu parul de 5 cm...:X

| Stefff a răspuns:

Nu cu pletestraight face... tuns scurt e oklove struck.Prietenul meu e tuns scurt si ii sta bine asabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma uit in oglindalaughing imi dau seama ca imi place cu parul scurthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum le sta bine... Mie imi plac pletele la cei care le sta cu plete:X
ca ii fain sa te joci cu parul lui...big grin

Pamela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuns scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten-brunet cu plete(putin mai mult de umeri), ochi colorati, buze dulci...asa ar fi perfect pentru mine...Ador baietii cu plete:X

| username_4398 a răspuns:

Eu prefer de 4 cm

| anonim_4396 a răspuns (pentru username_4398):

Eu il am de 13-14 cm big grin si toti zic ca imi sta mai bine cu plete decat tuns scurt.(si totusi nu sunt roker sunt bboy (breackdance-boy) si freerunner)