| lelelelelel a întrebat:

Intrebare pentru fete: cum preferati baietii, fizic si psihic(umor, si din astea)

Răspuns Câştigător
| Alesandraas a răspuns:

Până la urmă asta atrage atenţia de fiecare dată la cineva: felul cum arată. Dar pentru mine contează mult şi caracterul, atâta timp cât eu sunt o fire veselă şi-mi place să glumesc, doar nu o fi să umblu cu cineva mereu morocănos şi care nu ţine la glume.winking

4 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Sa arate bine, sa fie amuzant, sa ma iubeasca cu adevarat nu numai pentru a profita de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prefer să fie de caracter.
Te pup!

| DeKoniec a răspuns:

Depinde de fata...eu sunt baiat si am avut relatii toare fiind peste 4 luni iar fiecare fata ma vedea din diferite principii...
-Prima prin prisma fizicului
-A-2-a ii placea la mine umorul
-A-3-a ii placea romantismul meu
-A-4-a ii placea siguranta care ii ofer...
Cel putin asa ma minteau ele la acea vreme...Fiecare fata difera.

| AndreeaZyzy a răspuns:

Buna!
Acuma depinde si de gusturile fiecaruia.
Dar, mie si in general fetelor le plac baietii „comici" (adica sa nu le plictiseasca si sa nu iti le de-a papucii), sa fie sincer, sa-i arate ca-i pasa de ea, iar daca ea tine la caracter sigur primesti un 10 plus daca esti ca-n descriere.
Acuma sincera sa fiu niste patratele nu sricawinking