| PrOx a întrebat:

Cum procedez cu o fata care ma place pentru a o saruta si a fi impreuna?

4 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Nu gandi! Emotia nu are treaba cu logica, nici atractia cu gandirea! Te lasi purtat de emotii si o faci cand simti ca e momentu potrivit. Aa, si nu te grabi!

| neutrino a răspuns:

Pai ce mascul esti tu?

| c0smt2in a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floorrolling on the floor unu fara testosteronlaughingrolling on the floor

| LolyKissYou a răspuns:

Cu fetele nu trebuie sa te grabesti, incepe o discutie cu ea.mai aparte, despre ceva greu din viata ei sau a ta daca sunteti buni prieteni si va ziceti tot. Sustine-o si blah blah. apropiete de ea si pupooo ce naiba? sau daca nu o cunosti asa bine pai date pe langa ea, complimenteazo, nu fii prea bagacios..cand prinzi momentul spune-i verde in fata ca o placi si kisskiss ..gata big grin apoi vine treaba daca ea o sa vrea sa fie cu tine, dar din moment ce ai zis ca te place nu ii nici o problema o sa astepte sa actionezi tu primul big grin