| Budinca a întrebat:

Cum reactioneaza o fata cand ajunge la orgasm?
>:"

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Senzatia e asemanatoare cu senzatia pe care o ai cand faci pipi dupa ce te-ai tinut toata ziua! E o senzatie de descarcare suprema...adica in momentul in care incepi sa faci dragoste, placerea se amplifica si se amplifica pana...la orgasm.Cateva secunde dupa, nu suporti sa te mai atinga acolo.Imi cer scuze pentru exprimarea nu tocmai academica dar am incercat sa gasesc o senzatie aprox. comparativa si pe care o cunoaste toata lumea.
Una peste alta daca ai orgasm...iti dai seama, nimic nu te poate pacali! Si da, si prin stimulare clitoridiana tot orgasm se numeste!

6 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Vrei sa incercam? Sa vedem cum reactionezi tusmug

| Annd a răspuns:

Se transforma in Budinca de capsuni laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Make love you'll know

Răspuns utilizator avertizat
| TommyMiller a răspuns:

Reactioneaza diferit!

| nebunu_5532 a răspuns:

Ii sare budinca din pasarica...laughing))