| anonim_4396 a întrebat:

In momentul in care cineva iti spune ceva urat cum reactionezi?

13 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Depinde sub ce influență sunt

| Magnifico a răspuns:

Si cu stanga si cu dreapta

| AnaAmalia31 a răspuns:

Ce e sigur e ca nu tac! laughing

| AliceIDK a răspuns:

Nu-l baga in seama.
Da-i un sfat intelept si ingnora-l! Daca nu se poate, raspunde-i cu aceeasi moneda. Daca nu se potoleste, du-l la diriga si spune-i ca te deranjeaza.
Asa face si un coleg de la noi. Tipam la el sau il dam la diriga!

| 0PopaPorno a răspuns:

Ii dau o replica inteligenta sau nu il bag in seama

| BiaBubulina a răspuns:

Itit zic sincer si scurt Dumnezeu vede totul si stie ca daca tu il lasi sa vb singur si nu te iei in gura cu el, el va fi invidios si va vrea sa se certe cu tine. doar sa-i spui : gandeste-te la ce ai facut si sa pleci : desteptul cedeaza

| Allix13 a răspuns:

Nu stiu poate doar il las si plec

| motherfuckerstyle a răspuns:

Ripostez,dar cu indiferenta:d uneori... daca e ceva serios ma iau la cearta.

| alexandra2859 a răspuns:

Sti cum am ajuns eu cea de care nu se ia nimeni, inainte toti radeau de mine cand am ajuns in grecia dar sti ce inseamna sa au rabdare nu il baga in seama nici macar nu ii vorbi si o sa te lase in pace in felul asta tu o sa fi pe 1 loc dar asta sa faci cu toti (RAMAI CALMA)

| wowemy a răspuns:

Il bat

Răspuns utilizator avertizat
| InStYle a răspuns:

Cel mai bine e sa nu-l bagi in seama chiar daca te injura..., pentru ca asa te enervezi si mai tare si incepe bataia.

| Jimini a răspuns:

Pur si simplu nu il bag in seama!