| florg78 a întrebat:

Cum reusesc sa mentin mai mult timp erectia fara a folosi medicamente? exista ceva naturist care sa nu-mi dauneze

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Da, exerciţiile Kegel.
Vezi detalii aici:
http://www.tpu.ro/......r-la-ceva/

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Antrenament, domnule, la greu.

| valy a răspuns:

Auzisem ceva dar nu stiu cat este de adevarat.de faptul ca in momentul in care iti vine sa dai afara pui degetul mare pe partea unde e (ata ca sa spun asa)si cica opreste, dar nu stiu daca e adevarat si nu stiu cat rau poate cauza...si asta se dobandeste in timp, decizia ta daca vrei sa iei in considerare sau nu, si scuze de explicatie.

Răspuns utilizator avertizat
| MisterKat a răspuns:

Eu stiu ca este buna si telina. asa am auzit. Incearca totusi ceva medicamente! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viagra elimina problemele de erectie. Dar nu stiu cit timp are efect, presupun insa ca suficient de mult incit sa-ti permite sa ai un act sexual normal si sa-ti satisfaci inclusiv partenera.

| danutzu14 a răspuns:

Poi cica daca apesi pe nu stiu ce canal cica opreste ejacularea si poti ejacula mai tarziu ritmic ceea ce mentine erectia cu cateva secunde mai mult decat normal...
numai binewinking