| AndreyBorona a întrebat:

Cum sa aflu daca o fata pe care am cunoscut-o recent are iubit? Facebook-ul nu ma ajuta si nu stiu cum sa o intreb mai subtil, si cum ma apropii de ea?, de obicei mergem acasa de la scoala impreuna (nu singuri, cu alti prieteni), sunt clasa a 10-ea.

Răspuns Câştigător
| naturecountess26 a răspuns:

O colega de-a mea m-a intrebat acelasi lucru... cum sa-ti zic poti incerca prin a spune unui prieten foarte bun(sau prietena) sa faca rost de acest detaliu, de preferat ar fi fata adica cineva care sa o cunoasca foarte bine(cel putin cu aceasta metoda am ajutat-o pe prietena mea) sau poti face pe barbatul..intr-un fel sau sa o opresti intr-un moment din acesta potrivit(gen: daca sunteti la baie sau cand va intoarceti de la scoala. poate); as vrea sa te ajut mai mult dar cred ca toate sunt la timpul lor si la voia lor tu doar trebuie sa dai startul daca vrei ori ramai pe mainile vietii( ca sa sune mai dramatic)

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu ce te incalzeste daca stii ca are? Baga-te pe ea, invit-o undeva, daca accepta probabil nu are, dupa o conduci acasa si o saruti, atunci vei sti daca are sau nu in functie de reactia ei