| Inna_5580 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat ma simpatizeaza?

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Pai, iti dai seama dupa mai multe semne:
1)Iti acorda mai multa atentie
2)E mai grijuliu cu tine
Sau...depinde de baiat, poate sa nu iti arate sentimentele si sa faca contrariul:
1)Sa iti vorbeasca urat
2)Sa nu te prea bage in seama
3)Sa te evite
Take care!kiss

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In capul tau se petrec acele stari de fericire si simpatie tu iti dai seama singura cand incepi sa zambesti sau te face sa te simti bine

| edy132 a răspuns:

Sta mult timp in jurul tau, daca are ceva imparte cu tine, daca este adusa o discutie gen " x iti cam place de y ", iar "y " fiind tu se va rusina ori nu va spune nimic ori se va lua la bataie cu ala care a zis (bataie in gluma ) ^^.

| DenisaMetal a răspuns:

Eeee. si tu acum nu stii tehnici de aflarehappy

pai incerca sa comunici cu el sau prin intermediul unui prieten de-al lui

pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl întrebi? Cu tupeu, nu mușcă.

| mitzu_2136 a răspuns:

Uita-te insistent la el si vezi daca el te observa vb cu el nu conteaza ce vezi daca te ignora daca iti spune ca nu are timp cu siguranta nu te simpatizeaza...