| Mihai211096 a întrebat:

Cum sa conving o fata sa facem sex? Din cate am vazut-o e cam in calduri,ce sa fac sa amapropii de ea si sa o ating in zone intime? Imi e sa nu ma plesneasca, sau sa o chem pe la mine?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă frate fata in pace, ce mod de exprimare ai, auzi e in călduri, da ce e cățea?

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De acord! Adica daca tu asa ii zici unei fete pe un site de socializare ca asta si mai vrei sa si faci sex cu ea...du-te frate si plateste pentru una de pe centura.winking

| Justagirl1312 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cand am citit ce scria sus la asta m-am gandit si eu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Justagirl1312):

Deci am zis bine da?

| Justagirl1312 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Perfect.Bravo!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Justagirl1312):

Mii de multumiri.

| marinela92 a răspuns:

Http://relatii.ele.ro/......11453.html (cateva idei cu care o seduci;)) )
http://www.click.ro/......06214.html (ca sa vezi daca si ea te vrea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai conversezi, apoi incepi sa o saruti si daca vrea e ok.Sopteste-i vorbe dulci la ureche, impresioneaz-o cu un cadou(flori)sau o cina romantica.
Nu uita:,, Insista la etaj ca sa ti se deschida la parter''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa arati cu JB dar sa nu fi gay

| LostInBubble a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar cheam-o la tine. Spune-i vorbe dulci, ofera-i un pahar de vin/sampanie, apoi incepe sa o saruti. Dupa aia va merge totul de la sine.

| Mihai211096 explică (pentru LostInBubble):

16 ani.

| catosp a răspuns (pentru LostInBubble):

Da da sigur..imbat-o tare si apoi pune-i un termometru sa vezi daca chiar e in calduri, daca e..atunci arunca niste apa pe ea sa se trezeasca, daca nu ..baga pe foc..paie.laughing

| RaZZyGabriel a răspuns:

Daca e prietena ta ai sanse foarte mari sa o convingi daca o inviti la tine.dar nu cred ca va accepta sa vina la tine.o poti face sa se excite cu gesturi amoroase, sarutari pe gat.mana pe sani sau pe fund sau ambele. daca e virgina te va respinge. daca esti virgin ar trebui sa cauti o fata care nu mai e ....insa daca nu e prietena ta ar trebui sa te apuci de treaba si sa te combini cu eawinking fetele nu fac sex cu oricinewinking mult noroc