| Bellatores a întrebat:

:*unde pot sa o ating pe iubita mea(cu miscari ample) incat dupa asta sa nu mai simta unde ii pun mana si sa ajung pana in cele mai intime zone(pe sani ma lasa mana sa pun) insa pe > nucrying..deci?big grin Dau funditasad

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dupa cum vorbeste e un copilas. Vrei sa pui in practica ce vezi in filme? Nu fi nesimtit pentru ca la varsta ta nu e ceva normal sa atingi o fata in acea zona, mai ales daca te refuza!

| KaRa23S a răspuns:

Pentru ce sa o atingi? Poate se simte jenata. Oamenii sunt diferiti, deci si opiniile si placerile difera de la persoana la persoana.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate nu sa epilat si se simte naspa sau ii e frica sa nu ai ceva pe mana...deci inainte spalate sau incearca sa o atingi cu limba...ei mama ce o sa ii placa

| Bellatores explică (pentru XxBlueRosexX):

Ti s-a intamplat?hee hee

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Bellatores):

Pai sincera sa fiu da...deaia tiam raspbig grin

| Cristi1397 a răspuns:

Simplu ii dai cu o bata in cap pana lesina iar apoi poti sa faci ce vrei

| BLeur a răspuns:

Salut.

Nebunule, dacă nu te lasă..nu o forţa, va veni şi acel moment când o să te lase să îi pui mâna peste tot. Aşteaptă, nu ai de ce să te grăbeşti atât timp cât te iubeşte, o iubeşti happy. Ai răbdare, va veni şi acel moment.

Baftă multă! Să ai grijă de ea.

| Bellatores explică (pentru BLeur):

Pai da o iubesc, ma iubeste, dar in momentul cand i-am pus mana a zis ca sa evit zona aia..de ce..adica..care e faza cu zona aia?cryingchiar vreau sa o atinghee heetongue

| BLeur a răspuns (pentru Bellatores):

Pai dacă nu-i place..nu văd motivul pentru ca ai forţao.ţi-am zis, ai răbdare.te va lăsa cu timpul. Dacă o iubeşti.o înţelegi.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Iubi ma atinge si nu comentez...helouuuuuuu.

| Bellatores explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

De cat timp sunteti impreuna?hee hee iti place?tongue

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Bellatores):

De o saptamanahappy doar e iubitul meu.nu un strain =p~ e superb

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Pe mine ma lasa cea mai b prietena sa-i pun mana peste tot(Am facut si baie impreuna...doar baie )

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Dar..de ce nu te lasa? Nu se simte in siguranta alaturi de tine? Nu are incredere in tine?

| Antonima19 a răspuns:

Poate ca e mai rusinoasa nu ai de unde sa stii nu te grabi ca altfel o poti pierde. Poate va cauta pe altcineva mai integelator ca tine care sa aiba rabdare. Asa ca nu te grabi.hee hee

| AnonYmusZ a răspuns:

Bai. eu zic ca sa fiti numa voi doi pentru ca sata merge. si incearca ca sa fi romantic si asta o sa vina de la sine. iti spun o sa mearga... cateodata pentru mine merge. CAND SUNTETI NUMAI TU CU EA! nu iuta big grin