| ElenaBa a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat? De la inceput era tandru cu mine, dupa ce un baiat a pus putin alcool pentru ziua lui si am jucat la saruturi si mie mi-a cazut sa il sarut in 15 secunde eu nu l-am sarutat ca mam temut ca eu nu stii sa sarut si sa nu rida, mi se pare ca ma ignora sau nu stiu. Cum sal cuceresc e super, cind il vad cu altcineva ca vorbeste sau o acrupinde de genul acesta, i-as rupe parul din cap ei. Ajutati va rog

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Pai greseala a fost ca nu l-ai sarutat atunci. Dar asta poate trece. Imprieteniti-va mai bine. Iesiti la suc in gasca (chiar si singuri) vorbiti pe mess prin mesaje. Ai sa vezi ca o sa va apropiati si usor o sa il faci sa te placa. Dragostea incepe cu o prietenie! Fundita? :X :*

1 răspuns:
| Bike_Ady_1992 a răspuns:

Fara suparare mi so intmplat si mie in clipa asta crede ca esti ''naspa". crede ca tu crezi ca nu vreis a fi cu el