| anonim_4396 a întrebat:

Sall! mie imi place de un baiat este de aceeasi varsta cu mine si il plac de vreo 2 ani si jumatate si am fost la ziua celei mai bune prietene ale melesh am jucat adevar si provocare pe saruturi, m-am sarutat cu el de 10 ori.sh atunci cand s-a terminat petrecerea m-emn dus acasa...sh ieri am vorbit cu el pe mess si m-a intrebat daca il mai plac si daca ma combin cu e eu i-am zis ca asa si asa, si luni ma duc la strand cu el si cu prieteni, mi-e frica, daca ma pune sa il sarut? ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

E perfect atunci.
De ce sa pierzi vremea? Saruta te cu el si cu ocazia asta cu strandul poti sa te combini cu el daca tot il placi.
nu il refuza de prea multe ori, atfel in final u vei avea de suferi cand o sa te duci la el si el nu va mai vrea

| unnimeni a răspuns:

Frica de ce?
Din felul in care te exprimi probabil esti o fetita de vreo 13-14 ani, nehotarata si nesigura pe ceea ce vrea.
Baietilor le plac exact opusul, chiar daca sunt unii care adora fetele care se lasa greu cucerite.
Gandeste-te, sa nu te trezesti prea tarziu...

| Liviu3478 a răspuns:

Nu are cum sa te oblige sa-l saruti. Dar daca te v-a saruta o sa ii raspunzi la fel nu? Adica il iubeste de 2 ani jumate... si acum in sfarsit il ai. asa ca trebuie sa fii bucuroasa si sa profiti. Si din moment ce l-ai mai sarutat de 10 ori de ce inca iti e teama sa il saruti? Trebue sa te lasi purtata de val si sa fii normala. Si sa nu stai numai lipita de el si de vorba cu el... pentru ca prieteni vostri se vor simti putin in plus asta daca nu au si ei parteneri/partenere.
Spor la pupici

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Il saruti si gata, ...doar la petrecerea aia v-ati pupat de vreo 10 ori... daca nuh refuza si gata