| Marry_Micutsaa_1998 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat.?
-. Vreau replici puppy dog eyes
Cele mai multe Funda love struck.

16 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Incearca sa fii sincera, sa fii tu excat asa cum esti in fiecare zi happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Baietii adevarati nu sunt cuceriti prin replicile de agatat.
Fii naturala! Oricine prefera o persoana sincera.

| CristinaElena96 a răspuns:

Prin naturalete.Trebuie sa te accepte si cu calitati si defecte, nu trebuie sa te straduiesti prea mult!

| unknownn a răspuns:

"Vrei sa mi-o tragi?"
Cuceresti orice barbat 100% garantat.

| Alfonso a răspuns:

Cele mai multe funda? ...hmmm :"Mancati-as talentele, Frumos mai esti nepoate! Mamaia ta e tigan?! Toata ziua te-am visat! Am invatat azi noapte toata ziua! Esti frumos ca din cur scos! Auuuu frumos mai esti,plesniti-ar matele! Daca ai lua foc,si eu as avea o sticla cu apa,as bea-o! Ti-as manca chilotii cu maioneza! Vreau sa te am la mine in WC! Ti-as da si inima si sufletu, daca mi-ai arata dantura ta! Oaaau ce fizic dezordonat ai, ce exercitii faci? VORBESTE CU SHAORMA IN GURA, sau, Asculta manele la MCDONALDS?! Poftim,laughing cred ca le am pe cele mai multe! Funda!laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

-Te invit la mine la nunta
-?
-In calitate de mire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar pe el si agital sexual si atunci sigur o sa si faceti laughing

| NuMaContrazice a răspuns:

1.Imbraca-te atragator, dar nu exagera.
2.a.Daca il cunosti atunci mergi la el si deschide un subiect de discutie care sti ca il atrage, nu-l plictisi(daca nu gasesti nimic interesant deschde un subiect legat de sex si sa vezi ce atent v-a deveni)laughing
b. Daca nu-l cunosti intra in vorba cu el si intreaba-l ce muzica ii place, de unde e,...
3. Daca va fi interesat probabil ca-ti va cere nr de telefon.
4.Nu ceda prea usor, lasa-l sa te cucereasca el pe tine.
5.Nu il cicali, adica nu fii tot dupa el sa vezi ce face ca batranii!
6.NU ii da de inteles ce esti moarta dupa el, ca atunci daca va vrea sa aveti vreo relatie va fi pentru a-si bate joc de tine probabil.
7. Daca e un tip timid va trebui sa-i spui tu lui ca il placi, ca poate lui ii va fi rusine.
Felul in care va reactiona depinde si de caracterul si personalitatea lui. BAFTA!big grin

| Larisssaa a răspuns:

Un băiat nu se cucereşte prin texte. Îl cucereşti cu vorbele tale, originale şi sufletul tău. Fiecare fată are ceva special. PLus că dacă îţi faci texte dinainte când te duci spre el, poţi să le uiţi şi să te intimidez.

| allison20 a răspuns:

Iti voi da un exemplu: daca mergeti la patinoar (nu neaparat numai voi doi, ci chiar si in grup merge), sa te prefaci ca nu stii sa patinezi. du-te langa el si spune-i cu o voce mai trista: "Ma inveti si pe mine sa patinez, ca nu prea ma pricep? puppy dog eyes". El nu cred ca te va refuza, si ai inca un avantaj, adica te va tine de maini si astfel il vei simti mai aproape.

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Baieti nu le plac astea ei prefera fapte

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Ce e funda?

| funnyboy a răspuns:

'Vrei sa mergi la o bere?'

| RoRares a răspuns:

Baietilor nu le plac replici, fi tu insuti cand doresti sa-i faci un compliment.
Dar, complimenteazai ceva ADEVARAT!

| Ion_Ionut_1996 a răspuns:

big grin laughing